Punonjësi i Thesarit të Fierit testohet pozitiv me koronavirus, vetëkarantinohen të gjithë punonjësit e degës

Mar 24, 2020 | 15:45
SHPËRNDAJE

Një punonjës i thesarit të degës së Fierit është testuar pozitiv me virusin vdekjeprurës COVID-19.

thesar

Burime për “Panorama Online” bëjnë me dije se punonjësi e ka bërë tamponin para dy ditësh duke zbuluar edhe infektimin e tij.

Nuk dihet ende se nga e ka përfituar virusin punonjësi, pasi nuk ka treguar për kontakte apo histori udhëtimi me Italinë.

Aktualisht të gjithë punonjësit e degës së Fierit janë vetëkarantinuar.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.