Punimet në rrjet/ Tirana pa drita dy ditët në vijim, ja zonat dhe oraret kur do të ketë shkëputje të energjisë

| 18:08
SHPËRNDAJE

Disa zona në kryeqytet do të kenë mungesë të energjisë elektrike, dy ditët në vijim, 10 dhe 11 tetor.

Sipas OSHEE energjia elektrike do të mungojë disa orë, si pasojë e punimeve për rikonstruksionin e kabinave.OSHEE

 

Ja zonat:

10 tetor

09:00-15:00
Pjesërisht rrugët: “Petro Marko”, “Asim Vokshi”, zona përballë Shkollës “Harri Fultz”
10:00-12:00
Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Manol Konomi”, “Hoxha Tahsim”

12:00 -15:00
Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Riza Jasa”
11 tetor
09:00 – 15:00
Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Rruga e Durrësit”, “Andrea Kostallari”

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.