Publikohet video e aksidentit të frikshëm, makina me shpejtësi skëterrë futet në lokal dhe merr para tavolinat

| 16:26
SHPËRNDAJE

Një aksident i tmerrshëm është regjistruar rreth një javë më parë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

akdsident

Vetëm ditën e sotme mediat kosovare kanë publikuar pamjet e tij ku makina me shpejtësi skëterrë futet në ambientet e lokalit.

Si pasojë e askidentit mbetën të plagosur tre persona, por fatmirësisht nuk pati viktima.

Te lidhura

Subscribe


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.