Publikohet dorëshkrimi i rrallë i shkrimtari Dritëro Agolli

| 21:37
SHPËRNDAJE

Elona Agolli, vajza e shkrimtarit të madh Dritëroit, që u largua nga jeta në 2017 ka publikuar një shkrim të rrallë të të atit pikërisht për Vitin e Ri, që daton në 2 janar 2009.

Ky është një shkrim nga të rrallët që ka lënë shkrimtari i madh Dritëro Agolli.

Më poshtë po ju sjellim dorëshkrimin e tij të rrallë.

agollli_sh

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.