Publikohen fotot/ Ja kush po e merr vaksinën anti-Covid në ditën e tretë

| 12:35
SHPËRNDAJE

Sot është dita e tretë e procesit të vaksinimit kundër Covid në Shqipëri. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar disa fotot nga ambientet e stadiumit “Air Albania”, ku morën dozat e para nje pjesë tjetër e mjekëve dhe infermierëve.

vaksnimi2

Ditën e djeshme u vaksinuan 60 mjekë, infermierët dhe epidemiologë, ndërkohë që Kryeministri, teksa pa nga afër procesin e vaksinimit falënderoi ekipet për punën e tyre.

Statusi i Ogerta Manastirliut

Dita III e vaksinimit #antiCOVID. Vijon vaksinimi i mjekëve dhe infermierëve të vijës së parë të betejës me #COVID19 të spitalit Infektiv në Air Albania Stadium ???????? #ShqipëriaBuzëqesh

vaksinimi

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.