“Pse nuk e bën operacion hundën, e ke shumë keq”, Klaudia Pepa i përgjigjet kështu komentueses (FOTO)

SHPËRNDAJE

Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku poston foto e video të ndryshme nga jeta e saj. Si pasojë, ajo është vënë shpesh edhe në shënjestër të ndjekësve të saj në “Instagram”.

klaudia

Pëlqimet dhe komentet janë të shumta në postimet e Klaudias, ku përveç komplimentave ajo merr edhe kritika, sidomos kur ka poza “hot” ose shfaqet me bikini.

Por këtë herë balerina nuk është kritikuar as për pozat dhe as për zhveshjen. Në postimin e ditës së sotme, një ndjekëse e ka ngacmuar në lidhje me pamjen e saj.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/pse-nuk-e-ben-operacion-hunden-e-ke-shume-keq-klaudia-pepa-i-pergjigjet-keshtu-komentueses-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.