“Pse nuk bën një fëmijë tjetër?”, Alketa Vejsiu thotë se mund ta birësojë (FOTO)

SHPËRNDAJE

Alketa Vejsiu është një prej moderatoreve më të njohura e të dashura të ekranit shqiptar, si dhe një ndër më të komentuarat në media.

alketa

Moderatorja është munduar gjithmonë që jetën e saj private ta mbaj larg syrit të publikut, por të gjithë e dinë që Alketa është nënë e dy fëmijëve të quajtur Lionel dhe Nicol.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/pse-nuk-ben-nje-femije-tjeter-alketa-vejsiu-thote-se-mund-ta-biresoje-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.