Pse çifti i aktorëve të famshëm e mbajtën të fshehtë për 2 muaj lindjen e fëmijës?

| 14:43
SHPËRNDAJE

Edhe pse shumë të famshëm dhe të ndjekur gjithë kohës nga paparacët, çifti i aktorëve Ryan Reynolds dhe Blake Lively arritën shumë mirë ta mbajnë për vete privatësinë pa rënë në sy.

Ata mbajtën sekret lindjen e fëmijës së tyre të tretë për plot 2 muaj.

Lajmi u përhap javë e kaluar, ku mediat ndërkombëtare bënë të ditur ardhjen në jetë të fëmijës së tretë të Ryan dhe Blake. Por ende nuk dihet asgjë rreth emrit dhe gjinisë së bebit.

Ata janë prindër të dy vajzave, James 4 vjeç dhe Inez 2 vjeç.

Ata nuk jetojnë më në New York për të mos tërhequr vëmendjen dhe sipas burimeve të Us Ëeekly, Ryan dhe Blake po bëjnë çdo gjë që fëmijët e tyre të kenë një edukim dhe jetë normale.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.