Propozim me unazë diamanti, aktorja e famshme thotë “PO”

| 14:31
SHPËRNDAJE

Aktorja e famshme Emma Stone i ka thënë “PO” propozimit për martesë nga partneri i saj Dave McCary. Çifti i njohur janë prej dy vitesh në një lidhje dashurie me njëri tjetrin.

Ata tashmë kanë vendosur të bëjnë një hap më shumë duke i dhënë lidhjes së tyre një tjetër kuptim.

Propozimi për martesë është bërë me unazë diamanti të cilën Emma e ka treguar në foto në të cilën shihet e qeshur dhe shumë e lumtur.

Edhe Dave e ka publikuar foton me partneren e tij në profilin e tij në ‘Instagram’.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.