Dalin pamjet/ Kush është biznesmeni që e rrahën 8 persona, ç’tha në polici: Kur po mbyllja lokalin…

| 10:29
SHPËRNDAJE

1573289320_WhatsAppImage20191109at09.35.43

Pronari i një lokali është dhunuar nga disa persona të paidentifkuar.

Një 40 vjecar nga Dunica, pronar i nje lokali është rrahur keq nga 8 persona dhe ka përfunduar në spital.

Erjon Çollaku është personi i dhunuar, sic duket në fotot më poshtë.

Ai ka bërë denoncim në polici dhe ka deklaruar se është goditur nga disa persona të cilët më herët kishin konsumuar alkool ne lokalin e tij.

Ata ishin larguar dhe jane rikthyer ne momentin qe pronari po mbyllte lokalin. Kane goditur Collakun dhe kane thyer te gjithe xhamat e lokalit.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes tij dhe agresorëve, por pronari ka deklaruar se nuk ka pasur konflikte. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes./PANORAMA

92dfad6a-219a-4298-bb55-2da28441dcf8 439e8309-38ba-46a1-abe8-89faeefe3eff fb115e41-3643-4b06-9344-9027605a1c92 5c328d49-b74a-4282-bc0b-bd4cfa7e0177

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.