Pritjes i erdhi fundi/ Dj Sardi bëhet baba për herë të parë dhe zbulon emrin e djalit

Jan 22, 2022 | 16:33
SHPËRNDAJE

DJ i njohur Sardi Shehu, është bërë baba për herë të parë. Artisti e ka bërë të ditur lajmin nëpërmjet një postimi në rrjetet e tij sociale ku shfaqet me te birin e tij duke e mbajtur në krahë.

DJ Sardi e ka pagëzuar djalin e tij me emrin Zais Denzel.

“GJITHE BOTA MU SHEMB PERPARA TEJE . Zais Denzel Shehu  22.01.2022”- ka shkruar Sardi.Kujtojmë që artisti ka treguar se janë në pritje të një fëmije në muajin dhjetor, ku shfaqet me partneren e tij, Jonisa Sinorukaj, në disa foto të shkrepura ku duket në pah barku i saj i rrumbullakosur.

© Panorama.al

Te lidhura