Prishi kontratën me skuadrën e tij, Igli Tare shënjestron ish-lojtarin e Milanit

| 20:42
SHPËRNDAJE

Pas prishjes konsensuale të kontratës së tij me Arsenalin, Sokratis Papastathopulos është vendosur në shënjestrën e shumë klubeve që do t’a përfitonin grekun me kosto zero.

SOKRATIS

Sipas asaj që raporton “SKY Sport”, përveç Xhenoas që do të dëshironte rikthimin e tij, për ish-mbrojtësin e Milanit është dhe Lacio, ku drejtori sportiv i Lacios e ka shënjestruar.

Bardhekaltërit po mendojnë për të afruar grekun 32-vjeçar, pas dëmtimit të mbrojtësit brazilian Luiz Felipe, i cili parashikohet të mungojë për një kohë më të gjatë sa parashikohej.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.