“Princesha e akullit”, Coco Antonel, shihni sa është rritur vajza e Inis Gjonit (Foto)

| 14:14
SHPËRNDAJE

Inis Gjoni është konsideruar gjithnjë femër joshëse dhe e bukur.

Por duket se këtë duhet t’i lerë fronin të bijës, Coco Antonel. Vogëlushja edhe pak mbush 8 vjeç.

Në prag festash, Coco, me sy blu e flokë të gjata, tipare që duket se i ka trashëguar nga e ëma, ka realizuar një set fotosh e video të mahnitshme si ‘princesha e akullit’.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.