Prezantuesi i njohur ka një kërkesë për Rita Orën: Do e bëjmë bebin?

SHPËRNDAJE

Rita Ora është një ndër femrat më seksi të showbiz-it botëror që di të tërheqë vëmendjen jo vetëm me këngët e saj, por edhe me pamjen e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes me fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

rita

Një ditë më parë, në profilin e saj në “Instagran” ka postuar një foto ku shfaqet më seksi se kurrë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/prezantuesi-i-njohur-ka-nje-kerkese-per-rita-oren-do-e-bejme-bebin/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakKishte shkuar të lahej me shokët, mbytet në lumin Mat 14-vjeçari
Artikulli tjetërE frikshme çfarë u ndodhte grave në këtë bujtinë, pronari i filmonte në dush dhe ...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.