Prezantimi i programit nga Rama, Berisha: Përpara drejt mashtrimeve dhe dështimeve të reja

SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka cilesuar fjalen e kryeministrit Rama ne Parlament, ku prezantoi programin e qeverise, si mashtrim.

berisha ne kuv

“Fjala e Norieges ne parlament:

Nga deshtimi ne deshtim,
Nga mashtrimi ne mashtrim
Praa…
Perpara drejt mashtrimeve dhe deshtimeve te reja! sb”, shkruan Berisha.

Te lidhura

 

Artikulli paraprakHaradinaj në mëshirë të Vuçiçit? Alarmi i shtypit gjerman: Rreziqet e kryeministrit
Artikulli tjetërUniversitetet/ Studentët duhet ta lexojnë këtë njoftim për fazën e fundit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.