FOTO/ Presidenti Meta uron Shën Valentinin, zgjedh foton e veçantë me Kryemadhin

| 8:17
SHPËRNDAJE
 

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Me kete urim presidenti i vendit kujton sot Shen Valentinin dhe uron gjithe shqiptaret per me shume dashuri.

Bashkengjitur urimit ka zgjedhur nje foto te vecante me bashkeshorten e tij, Monika Kryemadhin, teksa kane pozuar te qeshur e te shpenguar ne nje lendine.

meta+ mona

Mesohet se kjo foto qe shoqeron urimin e Presidentit Meta per te gjithe shqiptaret ne festen e Shen Valentinin eshte realizuar vitin e kaluar ne Prevalle.

 

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.