Presidenti Meta mbërrin në Thumanë: Situatë dramatike, ka njerëz nën rrënoja

| 7:41
SHPËRNDAJE

IMG-20191126-WA0006

Presidenti Ilir Meta mberriti me uegjence ne Thumane prane banoreve te demtuar me rende nga termeti i fuqishem qe goditi vendin tone.

Presidenti Meta duke folur per mediat nga Thumana u shpreh:

“Situata mjaft dramatike. Po behet cdo perpjekje per te nxjerre banoret nen rrenoja.”

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.