Presidenti italian i thur elozhe mesfushorit të Kombëtares

SHPËRNDAJE

Emanuele Ndoji shihet me përparësi në futbollin italian. Është vetë presidenti i skuadrës së Breshias, që ka thurur elozhe për mesfushorin e kombëtares shqiptare.

emanuele ndoj

“Ndoji është një futbollist i ri që po rritet dhe që do të bëjë mirë në të ardhmen. Ka aftësi dhe cilësi mjaft të mira. Së bashku me të do të rritet edhe Breshia në vazhdimësi”, ka deklaruar Masimo Celino, duke konfirmuar besimin te mesfushori shqiptar.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakÇështjet e nxehta te Kukësi/ Frashëri sherr me Cungun, Shkodra gjobitet për performancë të dobët
Artikulli tjetërThithim ajër të ndotur çdo ditë, por është e frikshme ajo që na ndodh sipas shkencëtarëve

S'KA KOMENTE

Comments are closed.