Presidenti Ilir Meta në Kalabri, ja foto që publikon në rrjetet sociale

| 9:40
SHPËRNDAJE

69954210_2593459644033626_8465374987023286272_o

Kreu i Shtetit e ka nisur ditën e punës sot në Kalabri, aty ku do të marrë pjesë në konferencën kushtuar Antonio Gramshit, “këtij personaliteti të shquar italian dhe shqiptar”, shkruan Presidenti Meta në një postim në FB, ku ka postuar edhe këtë foto që shihni më lart.

“Mirëmëngjes nga Kalabria, nga ky vend i mrekullueshëm, ku sot do të kem kënaqësinë të marr pjesë në konferencën kushtuar Antonio Gramshit, këtij personaliteti të shquar italian dhe shqiptar. 🇦🇱🇮🇹”

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.