Presidenti i Romës i ekzaltuar: Sonte do të mbyllim dhe Koloseun

SHPËRNDAJE

Xhejms Palota mori gjithë vëmendjen pas fitores historike që Roma arriti ndaj Barcelonës. Ai, në festimet e fitores, u hodh në shatërvan dhe mori një gjobë prej 500 eurosh, të cilat i shleu duke dhënë 250 mijë euro.

xhejms palota

Nese sonte Roma bën magjinë dhe përmbys edhe Liverpulin, Palota ka një premtim. “ Kemi ndjesi të mira për të kaluar në finale. Nese e arrijmë sdo të ketë shfaqje publike por do ti mbyllim të gjitha, madje edhe Koloseun”, u shpreh Palota. Roma do të ndeshet sonte në 20:45 me Liverpulin në kuadër të gjysëmfinales së Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë përfundoi 5-2 në favor të anglezëve.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRrëfehet vajza e Lasgush Poradecit: Si e përndiqte Sigurimi, kërkesa që i bënë për Enverin dhe pistoleta poshtë jastëkut
Artikulli tjetërShifrat e Ramës dhe Xhafës për grupet kriminaleve, Berisha: Garë mashtruesish, kanë parasysh xixëllonjat

S'KA KOMENTE

Comments are closed.