‘Pres me ankth t’i dëgjoj zërin’, ish deputeti Namik Dokle status prekës për të bijën, mjeke në Bolonja

| 14:54
SHPËRNDAJE

dokle

Ish-deputeti i PS-se, Namik Dokle ka ndare me ndjekesit e tij ne rrjetet sociale ankthin e madh qe e shoqeron si prind, per vajzen qe eshte mjeke ne Bolonja.

Me nje postim ne FB, Dokle tregon se pret me ankth telefonaten e cdo mengjesi me te bije, vetem te degjoje zerin e saj dhe pohimin qe eshte mire.

Postimi i Namik Dokles

TELEFONATA e MENGJESIT…

E pres me padurim, gati ne ankth. T’i degjoj zerin qe te me
thote, si cdo dite tjeter: “Jam mire, babushi, po luftojme!
Kujdesuni per njeri-tjetrin.” E pres edhe tani… Kane kaluar
14 ore pa pushuar qe ajo po kujdeset per 36 te semure, gjashte
prej te cileve ne terapi intensive, ne njerin nga spitalet e Bolonjes….
Dhe une pres…pres…pres…

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.