Premtuan se nuk do të kryenin merkato, ja ideja e fundit e drejtuesve të Interit për Papu Gomezin

| 13:50
SHPËRNDAJE

Pa operacione të shtrenjta hyrëse për klubet italiane, të paktën tani për tani. Momenti e dikton, pa investime të shtrenjta.

gomez

Sidomos në shtëpinë Inter. Por ekziston një ide te zikaltërit që mund të mbahet në javët e ardhshme bazuar në zhvillimet e merkatos.

Papu Gomez është një emër që “ngroh” drejtuesit dhe trajnerin. Por vetëm në huazim për gjashtë muaj, si një marrëveshje “last minute”. Interi është i vëmendshëm dhe mbetet vigjilent, ashtu si Milan, Napoli, Fiorentina dhe klube të tjera që po studiojnë situatën.

Sidoqoftë, shumë do të varet nga Atalanta, nga dëshira për të privuar veten nga Papu duke shtyrë çdo lëvizje ekonomike në verë. Interi është aty dhe është i kujdesshëm.

Emri i Gomezit tek Interi është rrethuar me të kuqe midis marrëveshjeve të mundshme të minutës së fundit.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.