Pranga një 28-vjeçari, policia tregon skenën që u krijua. Kur e ndalën për kontroll, ai…

| 10:11
SHPËRNDAJE

POlicia-e-shtetit-e1519830758966

Kundërshton me dhunë punonjësin e policisë, arrestohet në flagrancë 28-vjeçari.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan në flagrancë shtetasin M.H, 28 vjeç, banues në Fratar, Mallakastër.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në qëndër të fshatit Fratar, ka kundërshtuar me dhunë punonjësin e policisë së rendit publik gjatë kryerjes së detyrës.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Fier për veprën penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.