Poza me të brendshme transparente/ Vapa zhvesh të famshmet, zbulojnë thuajse gjithçka

| 16:39
SHPËRNDAJE

Jo tërësisht nudo, por me reçipeta transparente, ky duket se është trendi më i ri i të famshmeve, të cilat kanë mbushur instagramin me foto të tilla.

Nga këngëtarja Madonna, Rihanna, Irina Shayk apo Kylie Jenner, kryefjala e fotove ka qenë një: veshje intime transparente.

Por duke qenë se Instagrami e censuron lakuriqësinë, bukuroshet janë munduar të mbulohen disi duke vendosur ndonjë yll të vogël, siç ka zgjedhur të bëjë Irina Shayk.

Elsa-Hosk-intimo-Gucci-2 Giulia-De-Lellis-intimo-Tezenis Irina-Shayk-reggiseno-trasparente-slip-Intimissimi Justine-Mattera-reggiseno-Wolford Kylie-Jenner-intimo-Gucci-1 Laetitia-Casta-reggiseno-trasparente Madonna-reggiseno-trasparente Mila-Suarez

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.