Policia e pikasi si person të dyshimtë, futet në apartamentin ku banonte shqiptari, gjen kokainë, marijuanë dhe… (FOTO)

| 18:29
SHPËRNDAJE
 

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, në Vitebro, mëngjesin e ditës së djeshme.

kokaine

Mediat fqinje shkruajnë se i arrestuari është një 32-vjeçar.

Arrestimi

Shqiptari banonte në një apartament në Vitebro dhe pasi ishte pikasur nga policia për shkak të lëvizjeve të dyshimta, ai ishte mbajtur nën vëzhgim.

Më pas policia vendosi që të ushtronte një kontroll në apartamentin e tij ku u sekuestrua kokainë e ndarë në disa doza, dhe e mbështjellë me celofan dhe gati për t’u shitur.

Po ashtu u sekuestrua kanabis i cili ishte i future në një qese të madhe,  po ashtu edhe marihuana.

Me udhëzimin e prokurorit Dr. Adragna, personi i la u vendos në ‘arrest shtëpie’.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.