Policia dhe ARRSH njoftim me rëndësi për aksin Tiranë-Durrës gjatë kësaj fundjave

SHPËRNDAJE

Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia Rrugore kane njoftuar se deri neser (e premte) ora 14:00 perfundon nderhyrja per riparimin e shtresave asfaltike ne Maminas-Sukth-Shkozet.

35735993_1761383373983138_2116633039646752768_n

Pas ores 14:00 dhe gjate gjithe fundjaves aksi Tirane-Durres dhe ai anasjelltas Durres-Tirane do jene plotesisht te hapur ne funksion te lehtesimit te levizjes se pushuesve qe zgjedhin plazhet gjate fundjaves.

Diten e Shtune, ARRSH dhe Policia Rrugore do ju informojne serish per vazhdimin e nderhyrjes ne Shkozet-Durres dhe me tej aksin Durres-Tirane. Faleminderit.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.