Policia asgjëson 3052 bimë kanabisi në Krujë

| 20:30
SHPËRNDAJE
 

Policia e Krujës, në bashkëpunim me FNSH-në ka gjetur dhe asgjësuar 3052 bimë kanabis sativa në Krujë ditën e sotme.

Foto Ilustruese

Gjetja dhe asgjësimi është bërë në kuadër të operacionit “Cudhi-2”. Nga një kontroll i ushtruar në të  gjithë  territorin e fshatit Rranxë, u gjetën 3052 bimë kanabisi, të cilat u asgjësuan. Policia është vënë në ndjekje të kultivuesve. 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.