Polici në Durrës i prekur nga koronavirusi, me urgjencë drejt Tiranës

| 10:43
SHPËRNDAJE

E moshuara-koronavirusi-durres

Një efektiv policie rezulton pozitiv në testin ndaj koronavirusit në qytetin e Durrësit.

Lajmin e konfirmon korespondenti i Panorama në qytetin bregdetar.

Mësohet se pacienti është transportuar me urgjencë në repartin e Infektivit në Tiranë.

Ndërkohë sipas hartës dhe shifrave të ministrisë më 24 mars, Durrësi kishte 8 të prekur me COVID-19 deri dje. Sot priten të dhënat e reja.

harta e Shqipeirse rastet e prekura me 23 mars 123 te infektuar

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.