Policët e kapin në shkelje, modelja u ofron seks treshe, por më e keqja ndodh më pas… (Video-Foto)

SHPËRNDAJE

Një modele e njohur ruse është dënuar së fundmi me 18 muaj burgim, pasi u ofroi seks disa efektivë të policisë në Moskë.

4FC4A40100000578-0-image-m-10_1536219244460

Gjithçka ka lindur nga një ndalim rutinë policor, pasi Kira Mayer drejtonte automjetin e saj tip Mercedes pa pasur leje drejtimi.

 

E gjendur përpara shkeljes flagrante të qarkullimit rrugor, e ndoshta edhe pa asnjë “kacidhe” në xhep, ajo vendosi t’i korruptonte dy oficerët e policisë që e ndaluan me një propozim të padëgjuar më parë: një raport seksual mes të treve.

4FC47F7D00000578-0-image-m-30_1536219633457

Por, pasi policët refuzuan propozimin, ajo doli nga makina dhe i goditi. Dënimi me 18 muaj burg nga një gjykatë ruse raportohet të jetë si për drejtim të paligjshëm automjeti, ashtu dhe për tentativë korrupsioni përmes akteve seksuale.

4FC47F9800000578-0-image-a-23_1536219488671

4FC4A44000000578-0-image-m-34_1536219712954

4FC47FAC00000578-0-image-a-35_1536219733383 4FC4A4EE00000578-0-image-m-36_1536219744224 4FC4A48E00000578-6137941-image-m-59_1536220796968 4FC47FDC00000578-0-image-m-37_1536219768242 4FC4A42000000578-0-image-m-38_1536219837841 4FC4A48200000578-0-image-m-14_1536219308648 4FC47F9400000578-0-image-a-15_1536219320098

4FC4A4E100000578-0-image-m-8_1536219206727 4FC47FB800000578-0-image-m-9_1536219228250

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.