“Po sfidojnë vështirësinë që ka sjellë pandemia”- Ministrja Manastirliu poston foton e ekipit të mjekëve që po i bën ballë COVID-19, në Shqipëri

| 22:07
SHPËRNDAJE
 

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar në facebook foton e mjekëve që udhëheqin menaxhimin e situatës së pandemisë në Shqipëri.

manastirliu

“Po sfidojnë vështirësinë e kohës që ka sjellë pandemia, dhe nuk po lënë asgjë mangët, në shërbimin mjekësor për vogëlushët që trajtohen prej duarve të tyre të arta”, shkruan Manastirliu.

Postimi i plotë:

Doktoreshë Anila, doktoreshë Mira, doktoreshë Numila, doktoreshë Adriana, doktoreshë Gjeorgjina, doktor Petriti dhe stafet mjekësore që kanë fatin të udhëhiqen prej tyre, po bëjnë një punë të jashtëzakonshme, me sakrificë dhe profesionalizëm.

Po sfidojnë vështirësinë e kohës që ka sjellë pandemia, dhe nuk po lënë asgjë mangët, në shërbimin mjekësor për vogëlushët që trajtohen prej duarve të tyre të arta.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.