“Po na vjen me vjell, jua q*ft …”- Këngëtarja shqiptare shpërthen në sharje e ofendimeve ndaj thirrjeve të politikanëve për izolim: Mos na jepni më porosi

| 14:42
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha ka reaguar ashpër ndaj politikanëve dhe thirrjeve të tyre për të qëndruar në shtëpi.

Madje ajo nuk ka kufizuar fjalorin dhe ka shpërthyer në sharje ndaj tyre pa censurë.

Ajo publikoi në rrjetin e saj sociale pamjet e rrugëve që duken bosh dhe më pas këngëtarja u ‘hakërrye’ ndaj politikanëve.

“N’shpi jemi mos na jepni mo porosi. mos na dilni ju politikana se po na vjen me vjell jau q*ft bota nanën. Turp….. turp…”– shkoi Mihrije Braha.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.