“Po lahet nudo”- Beniada nuk mban dot të qeshurën dhe ‘lajmëron’ banorët për atë që po ndodh brenda shtëpisë. Ja reagimi i tyre

Nov 27, 2021 | 15:12
SHPËRNDAJE

Modelja simpatike e shtëpisë së Big Brother, Beniada Nishani ka vënë re se një konkurent mashkull është larë nudo së fundmi.

Bëhet fjalë për banorin që ka ngjallur diskutime dhe komente rreth marrëdhënieve seksuale brenda shtëpisë më të vëzhguar. Pikërisht këngëtari Valon Shehu.

Ka qenë Beniada e para qe e ka parë nga reflektimi në pasqyrë. Pranë saj ishte Sarah që sapo kishte dalë nga dushi dhe ajo i thotë “po lahet nudo” dhe nuk mban dot të qeshurën.

Ndërkohë që Sarah ka mbetur pa fjalë nga ajo që pa.

“Me vërte?”, pyet ajo dhe shtanget.

“Po me vërte” përgjigjet Beniada dhe “lajmëron” edhe Einxhellin për atë që ka parë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura