Po ecte buzë rrugës, makina përplas për vdekje shqiptarin në Itali

| 12:35
SHPËRNDAJE
 

incidente mortale notte pedone investito ss9 via emilia 15 gennaio soccorsi foto traffico - 0215-2

Perplaset per vdekje nga nje automjet nje shqiptar ne Itali. Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme ne Rimini dhe viktime ka mbetur nje shqiptar 63-vjeçar, emri i te cilit nuk eshte i ditur.

Mediat italiane shkruajne se shqiptari ishte duke ecur në anë të rrugës, kur nje automjet e mori përpara dhe e hodhi disa meter me tej.

Perplasja ka qene fatale dhe shqiptari ka gjetur vdekjen ne vend. Policia ndaloi drejtuesin e mjetit dhe nisi hetimet per te zbardhur shkaqet e ketij aksidenti.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.