Plas sherri! Menaxheri i VIP-ave e akuzon publikisht, Genta Gjalpi shpërthen me fjalë të pista: O k…

| 15:24
SHPËRNDAJE

Xhani Demika apo siç njihet nga të gjithë si menaxheri i VIP-ave, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’. Në një nga sfidat që moderatorja i vendosi të bënte, ishte të telefononte dikë të afërt dhe ta akuzonte për diçka.

xhani genta

Xhani vendosi të telefononte shoqen e tij të fëmijërisë, Genta Gjalpin, duke e akuzuar se ajo kishte folur keq për të.

xhani

Duket se Genta ra në kurth dhe nuk i priti mirë fjalët e shokut të saj duke filluar ta ofendojë Xhanin.

“O k…”, u shpreh ndër të tjera ajo e nervozuar.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.