Plane për ceremoni celebrimi në anijen e Rojës Bregdetare/ Dalin pamjet, ja video që i kushtoi vendin e punës zv.komandantit të Forcës Detare 

| 20:42
SHPËRNDAJE
 

Artur Meçollari, zv. komandanti i Forcave Detare, është shkarkuar sot nga detyra.

Shkak i kësaj u bë fakti se ai kishte dhënë leje për organizimin e një ceremonie celebrimi, të fëmijës së një ish-ushtaraku, në anijen e Rojës Bregdetare.

1596891172_mecollari

Ndërkohë janë publikuar edhe pamjet e ceremonisë së dasmës që po përgatitej në njërën prej anijeve ushtarake, e që i kushtuan postin Meçollarit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.