Plagosja me armë në Theth/ Policia identifikon autorin! 47-vjeçari i lënduar punonte në ndërtim, ja dyshimet e para (Emri)

Sep 26, 2021 | 15:48
SHPËRNDAJE

armezjarri

Detaje të reja janë zbuluar nga plagosja me armë zjarri në Theth.

47-vjeçari i plagosur është Gëzim Ndrezaj i cili aktualisht ndodhet në qendrën shëndetësore ku po merr ndihmë mjekësore.

Panorama.al mëson se Ndrezaj punonte si murator dhe dyshohet të ketë qenë pikërisht puna e tij që ka çuar në plagosjen me armë.

Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit dhe po punon për arrestimin e tij. Deri më tani nuk bëhen ende të qarta shkaqet dhe motivet e kësaj plagosje.

Informacioni paraprak nga policia:

Në fshatin Theth, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasi G.T, i cili po transportohet për në spitalin rajonal Shkodër për ndihmë mjeksore.

Në drejtim të vendit të ngjarjes janë  nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/