Pjesë e një reality show italian? Flet Kejvina Kthella

| 11:57
SHPËRNDAJE

Modelja e njohur Kejvina Kthella, deklaroi pak kohë më parë se do të ishte pjesë e një emisioni italian. Ditën e sotme ‘Iconstyle’ zbuloi se bëhej fjalë për reality show-n e famshëm humoristik “La Pupa e il Secchione e Viceversa” pasi Kejvina shfaqej në promon e emisionit.

Reality show do të startojë në janar 2020 nën drejtimin e moderatorit Paolo Ruffini por modelja nuk do të jenë pjesë e tij. E kontakuar nga ‘Xing.al’, Kejvina ka treguar se për shkak se ishte e angazhuar me ‘Dance with me’, nuk mundi të merrte pjesë në emisionin italian.

Ajo shfaqet në promon e emisionit sepse ka qenë e pranishme në kasting.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.