Pësoi ndryshim drastik nga rënia në peshë, Fifi zbulon masën e belit që ka tani

Oct 22, 2020 | 23:29
SHPËRNDAJE

Prej kohësh tashmë Fifi ka qenë temë e mediave si rezultat i ndryshimit drastik në pamje nga rënia në peshë.

fifi (1)

Duket se pas disa kohësh, Fifi ka arritur rezultatet që dëshironte, edhe pse i humbi kilogramët për shkak të problemeve shëndetësore.

fifi (3)

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, ku tregon edhe masën e belit që ka tani.

fifi (2)

“Shiheni belin, shiheni! Masa S, nanusha”, dëgjohet të thotë Fifi teksa tregon belin e vogël.

Ndryshimi i saj është komentuar shumë dhe nuk kanë munguar as kritikat.

fifi (6)

Por Fifi ka treguar se gjithmonë do ta dojë veten sido që të jetë.

fifi (3)

© Panorama.al

Te lidhura