Përfundoi merkatoja, ekipi i njohur bëhet i pari në Premier Ligë që nuk transferon asnjë lojtar

SHPËRNDAJE

Shumë skuadra janë bërë pjesë e kësaj merkatoje verore, por duket se skuadra e Totenhem ka çdo gjë në rregull. Ekipi i drejtuar nga Maurisio Poketino është bërë skuadra e parë në Premier Ligë që në një merkato vere nuk transferon asnjë futbollist.

POKETINO TOTENHEM

Megjithëse tifozët prisnin që në ekip të vinin lojtarë të rëndësishëm për të ardhmen, trajneri Poketino është shprehur se skuadra është shumë mirë edhe kështu dhe nuk ka nevojë për përforcime.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakSi funksiononte aparati i Sigurimit të Shtetit? Raporti sekret i survejimit dhe vendimi i gjyqit për Maks Velon
Artikulli tjetërSi do ndikojë Presidenti tek zgjedhjet e nëntorit? Kaosi që rrethon Trumpin ka nervozuar shumë njerëz, gratë sidomos...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.