Përfshihet nga flakët një sipërfaqe me ullishte në hyrje të Ksamilit

| 20:31
SHPËRNDAJE
 

Një sipërfaqe me ullishte në Ksamilit, është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje.

Flakët kanë përfshirë një zonë ku nuk ka ndërtime, në hyrje të Ksamilit, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

01fd24f4-610e-4fab-8157-d5c953e4f101

Forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.