Përfshihet nga flakët një fasoneri në Skrapar, punonjësit dalin jashtë, s’ka të lënduar

| 18:25
SHPËRNDAJE
 

Një fasoneri në Skrapar është përfshirë nga flakët pasditen e sotme.

Për fat të mirë, punëtorët që kanë qenë brenda kanë arritur të dalin jashtë, duke mos u lënduar asnjë prej tyre.

pjimage

Nuk dihen ende arsyet e përfshirjes në flakë të fasonerisë, dhe po ashtu  detaje të tjera nga ngjarja.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.