Pasi u zbulua lidhja e saj me Endri Çekiçin, Megi Pojani i vë flakën rrjetit me fotot nga pushimet

Jun 28, 2022 | 16:44
SHPËRNDAJE

Panorama Plus/ Lidhja e saj me Endri Çekiçin është tema me e diskutuar ditëve të fundit.

E kuptuat besoj që po flasim për Megi Pojanin. Bukuroshja e ekranit prej ditësh tashmë ka fluturuar drejt ishujve të Afrikës Lindore së bashku me futbollistin e Kombëtares.

endri cekici1

megi pojani5

Së fundmi, aktorja seksi ka ndarë disa foto me bikini nga pushimet e saj. Megi duket tejet provokuese teksa ka pozuar e shtrirë në rërë. Pojani ka lënë fotot të flasin vetë, duke mos vendosur asnjë përshkrim krahas fotove.

Nga ato çfarë mundëm të mësojmë për këtë dyshe, është fakti se dy të rinjtë kanë vetëm pak kohë që njihen dhe ky është udhëtimi i tyre i parë si çift. Megi dhe futbollisti kanë zgjedhur pikërisht destinacionin e largët për të festuar këtë raport të ri që kanë nisur.

endri cekici

megi pojani (3)

      
NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura