Pasi u tha se i dhanë fund martesës për shkak të tradhtisë, reagon për herë të parë S4MM

| 14:22
SHPËRNDAJE

Javën e kaluar në rrjet qarkulloi me shpejtësi lajmi se reperi shqiptar, S4MM dhe partnerja e tij, i kanë dhënë fund martesës.

s4mm (4)

Dyshimet nisën kur u vu re se dyshja nuk e ndiqte më njëri-tjetrin në rrjete sociale.

s4mm (8)

Për më tepër, fansat e reperit kapën edhe një detaj tjetër: ai fshiu nga profili i tij të gjitha fotot që kishte bërë me Filis Ismailin në ditën e tyre të martesës.

s4mm (1)

Të njëjtën gjë bëri pak ditë më pas edhe Filis.

s4mm (6)

Thashethemet u përforcuan edhe më shumë kur S4MM publikoi në Instastory një status ku shkruante “Tradhtare”.

s4mm

Por, mbrëmjen e djeshme, artisti sqaroi se ky ishte titulli i këngës së tij të re që pritet të publikojë.

’Tradhtare’ është emri i këngës së re”, shkroi ai.

s4mm (2)

Megjithatë, faktet e tjera ende nuk janë hedhur poshtë, prandaj dyshimet se marrëdhënia e tyre është prishur, vazhdojnë akoma.

s4mm (3)

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.