Pasi u fotografuan në hotelin luksoz, futbollisti i njohur i ‘fiksuar’ pas Beatrix Ramosajt, ja çfarë bën (Foto)

| 12:47
SHPËRNDAJE
 

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, së fundmi është parë duke udhëtuar shpesh jashtë vendit. Festa e Halloëeen këtë vit e gjeti në një hotel luksoz në Paris duke festuar me kushërirën e saj.

Vajzat u panë atje nën shoqërinë e dy futbollistëve të njohur, Neymar dhe Mbappe.

Mesa duket futbollisti dhe këngëtarja i kanë ruajtur kontaktet dhe janë miqësuar me njëri tjetrin. Kjo është kuptuar nga veprimi i fundit që ai bëri.

Në postimin e fundit që Beatrix Ramosaj ka publikuar në ‘Instagram’, në të cilën ajo shihet duke pozuar në stadium, Mbappe e ka pëlqyer foton e këngëtares.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.