Pasi tha se është biseksual, ish-konkurrenti i “Për’puthen” habit me deklaratën: Çunat në program më kanë ngacmuar…

| 11:09
SHPËRNDAJE

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Graciano Merkaj, bëri bujë në media për shkak se deklaroi që është biseksual.

graciano merkaj (1)

Mbrëmjen e djeshme, teksa ishte i ftuar tek “Why Not”, ai tregoi më shumë detaje për eksperiencat e tij.

Merkaj tregoi se më shumë oferta merr nga meshkujt sesa nga femrat. Ai shtoi se jashtë Shqipërisë diçka e tillë vlerësohet më shumë, prandaj edhe pagesat janë më të larta.

Këtu nuk ka lekë. Ke të bësh me shtetin për çdo gjë. Andej janë pagesat më të larta, je më i lirë. Nuk ja vlen të shitesh në Shqipëri, të flasim realitetin, për aq sa paguajnë këtu… në krahasim me vendet evropiane”,- tha Graciano.

graciano merkaj (3)

Ai tha se njeh shumë individë madje edhe personazhe të njohur që e ushtrojnë këtë aktivitet jashtë.

Andej ka patur shumë shqiptarë që i kam njohur personalisht, që bëjnë këtë punë, madje edhe të martuar që lenë gratë këtej në Shqipëri. Edhe kur vijnë këtej thonë që bëjmë punë të tjera”,- tha 23-vjeçari.

graciano merkaj (2)

I pyetur nëse marrëdhëniet seksuale i pëlqejnë më shumë me meshkuj apo me femra, Merkaj tha: Me të dy në të njëjtën kohë”.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” rrëfeu se edhe “plakat” në moshën 70 apo 80 vjeç e kanë kërkuar, e disa prej tyre shkonin bashkë me bashkëshortët.

graciano merkaj (1)

Por, “bomba” u lëshua kur Graciano tha se një ish-konkurrent dhe një konkurrent aktual në “Për’puthen” e kanë ngacmuar.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.