Pasi publikoi “Annën” – Roberti i përgjigjet Norës me një këngë dhe ka një mesazh: M’ka marr malli për dashnoren time…

| 22:05
SHPËRNDAJE

Pak ditë më parë Nora Istrefi hodhi në treg këngën me titull “Anna”, në bashkëpunim me reperin Gjiko.

 

pjimage (2)Kënga u prit mjaft mirë nga publiku dhe menjëherë u kthye në hit.

Në këngë Nora i kërkon Annës, që të mos i marrë partnerin.

Kënga thuhet se është dedikim për Robertin dhe këngëtari i është përgjigjur mjaft bukur.

Ai ka hedhur në treg këngën me titull “Dashnores” dhe duket si një diss për “Annën” e Norës dhe Gjikos.

Në një pjesë të këngës Roberti tregon se mendon vetëm për dashnoren e tij dhe kjo ka ngjallur shumë kuriozitet.

nora1 nora-7-600x360 nora-roberti nora 3 robertti-nora-ndarja-tradhetia nora nora istrefi1 Robert-Berisha-Nora-istrefi-gjyqi-ndarja nora renee nora robert 4 nora robert 7 nora robert 8 nora robert 9

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.