Pashkët/ Basha uron besimtarët ortodoksë: Drita e ringjalljes sjell shpresë se e mira do të mund çdo padrejtësi

May 2, 2021 | 9:19
SHPËRNDAJE

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha uron besimtarët me rastin e festës së Pashkëve Ortodokse.

lulzim basha2

Basha thotë se me besim te e mira, do të mundet çdo  dhimbje dhe padrejtësi.

Urimi i plotë:

Të gjithë besimtarëve ortodoksë ju uroj nga zemra Gëzuar Pashkët!

Drita e ringjalljes i mbushtë zemrat tuaja dhe vatrat e çdo familje shqiptare plot me shpresë dhe besim se e mira do të mundë çdo sfidë, dhimbje dhe padrejtësi.

Zoti e bekoftë Shqipërinë!

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/