Pasagjerët e autobusit shohin tmerr me sy, rrëshqet masivi nga kodra. Ja si shpëtojnë (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Shpetojne per mrekulli pasagjerët e një autobusi, kur nje pjese kodre qe rreshqiti per pak sa nuk i zuri poshte. Ngjarja ka ndodhur ne Filipine dhe pamjet kane bere xhiron e rrjeteve. Pasagjeret kane treguar se ndjene qe gjithcka po dridhej dhe autobusi frenoi.

Ata nisen ulerimat kur pane masive qe po binin nga kodra dhe pluhuri mbuloi gjithcka. Per fat shoferi levizi autobusin prapa ne kohe rekord duke shpetuar keshtu pasagjeret.

1 2 3 4 5

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.