Pas thashethemeve se Andi Shehu ka kryer marrëdhënie seksuale me Melisa Lleshin, reagon Tea Trifoni: Duan të na…

| 13:14
SHPËRNDAJE

Konkurrentët e “Përputhen” së fundmi po hedhin akuza të forta ndaj njëri-tjetrit.

melisa l;leshi, andi shehu, fatjon kuqari, tea trifoni (7)

Një ndër ta është Fation Kuqari, sipas të cilit Melisa Lleshi dhe Andi Shehu kanë një marrëdhënie.

melisa l;leshi, andi shehu, fatjon kuqari, tea trifoni (8)

26-vjeçari pretendon se dyshja ka kryer marrëdhënie seksuale bashkë e madje ka lënë të nënkuptohet se ka edhe foto të tyre në shtrat.

melisa l;leshi, andi shehu, fatjon kuqari, tea trifoni (1)

Ndërkohë, Andi dhe Tea Trifoni para pak ditësh deklaruan se janë vetëm për njëri-tjetrin dhe se mund të dalin të përputhur.

andsi tea

Mirëpo, këto thashetheme duket se nuk e ndikojnë fare konkurrenten.

tea trifoni

Gjatë “Përputhen Prime”, mbrëmjen e djeshme, Tea tha se beson tek Andi dhe ata të dy po konsolidohen si çift.

tea trifoni 2

Andi është një person që për momentin ka shumë vëmendje dhe po konsolidohet deri diku me mua në sytë e publikut. Njerëzve u duket shumë interesante që të na përçajnë ose të marrin vëmendje nga ne të dy. Gjithashtu unë ja kam nxjerrë çik namin Andit si qejfli“,- tha Tea.

melisa l;leshi, andi shehu, fatjon kuqari, tea trifoni (2)

Por a ndjehet ajo e kërcënuar nga Melisa?

melisa l;leshi, andi shehu, fatjon kuqari, tea trifoni (5)

Melisën e kam ndjerë si kërcënim aq sa kam ndjerë Anën deri diku”,- u përgjigj Tea, duke lënë të kuptohet qartazi se thashethemet që po qarkullojnë, nuk e trembin aspak.

tea trifoni 1

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.