Pas suksesit me Dhurata Dorën, reperi bashkëpunim me një tjetër shqiptar

| 11:22
SHPËRNDAJE

Bashkëpunimi i tij me këngëtaren shqiptare, Dhurata Dora rezultoi mjaft i suksesshëm. Kënga “Zemër” mori 300 milionë klikime në ‘Youtube’ dhe reperi i njohur algjerian, Soolking duket se nuk po i ndahet shqiptarëve.

Për albumin i cili do të dalë së shpejti, ai ka zgjedhur një producent shqiptar.

Fjala është për Rzon, producenti i njohur i këngëve që u kthyen në hite si “Fustani” nga Elvana Gjata dhe Capo, “Pasha jetën” nga Capital T dhe Majk, “Malena” nga Getoar dhe Majk etj.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.